beautiful-view-ski-slope-surrounded-by-trees-bosnia-herzegovina 2
Entry-header image

Відпочинок

Казимір пропонує всім гостям необхідні зручності, щоб зробити їх досвід у нашому готелі незабутнім та приємним. Ми дбаємо про ваше перебування тут і організували всі необхідні для комфорту умови.

Ваш бездоганний відпочинок – це наш обов’язок!

Сауна

Після активного дня на лижах в Буковелі, сауна – це обов’язковий атрибут відпочинку.

Лижна кімната

Для комфорту наших гостей готель Kasimir Resort Hotel обладнані лижної кімнатою, в якій знаходиться шафи для зберігання і належного догляду за вашим лижним спорядженням.

reception

Сервіс

Ми дбаємо про Ваше перебування у Kasimir Resort Hotel і організували всі необхідні для комфорту умови. Безкоштовні послуги від Kasimir Resort Hotel: паркова, лижна кімната, послуга будильник, замовлення екскурсій, прокату спорядження, допомога у придбанні абонементу на підйомник. Kasimir Resort Hotel.

TV
Drinks
King Beds
Air conditioning

ВАШ БЕЗДОГАННИЙ ВІДПОЧИНОК – ЦЕ НАШ ОБОВ’ЯЗОК

Гори

Відомий і відвідуваний гірськолижний курорт Буковель можна назвати зразковим з точки зору туризму. Буковель – це унікальний цілорічний курорт світового рівня, модний, і в той же час демократичний, з різноманітною інфраструктурою, де можуть в будь-який час року відпочивати люди різного віку. Цей курорт розвивається як світовий центр активного відпочинку. Буковель вже є масовим гірськолижним курортом високого міжнародного рівня, на якому дотримуються всі стандарти сервісу і безпеки.

Ця популярність заслужена, так як курорт Буковель в Карпатах пропонує більше 62 відмінних гірськолижних трас, і всі вони мають високоякісні системи для підсвічування і штучного засніження. Тут можна кататися навіть ночами, що є незаперечною перевагою. Крім того, приїжджим надані 16 підйомників, крісла яких можуть похвалитися спеціальним покриттям, відштовхуючим бруд та вологу. Чистити їх дуже просто. Кращий гірськолижний курорт в Україні на Буковелі має 5 прокатних пунктів, які сертифіковані і мають все необхідне обладнання для різних видів зимового спорту.

carpathians-mountains
bukovel
літній пляж